Działka budowlana wśród lasu.
Unin gm. Górzno Pokaż na mapie ›
Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Poniedziałek, 23 Marzec, 2026 14:51
178 000 zł
64 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
- Pow. działki:2800 m2
- Rodzaj działki:Rekreacyjna
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 178 000 zł / 64 zł/m2
Opis oferty
Na sprzedaż działka o powierzchni 2800 m², położona wmiejscowości Unin (powiat garwoliński), w cichej i malowniczej
okolicy, w otoczeniu lasów i terenów zielonych. Idealna propozycja
dla osób ceniących spokój, kontakt z naturą oraz prywatność.
Działka jest częściowo porośnięta drzewami i krzewami, co nadaje
jej naturalny, kameralny charakter i stwarza wiele możliwości
aranżacyjne – zarówno pod zabudowę, jak i rekreację. Otoczenie
charakteryzuje się spokojnym sąsiedztwem, bez uciążliwego ruchu.
Atuty nieruchomości:
lokalizacja: Unin, powiat garwoliński,
spokojna, zielona okolica,
sąsiedztwo lasów,
częściowe zadrzewienie,
duży potencjał rekreacyjny.
To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca działkę
rekreacyjną z dala od miejskiego zgiełku.
Zainteresowała Cię ta oferta? Skontaktuj się, aby umówić się na
prezentację lub uzyskać więcej informacji!
Mariusz Oleszczuk tel. 600 - pokaż numer telefonu -
FREEDOM NIERUCHOMOŚCI Siedlce - ul. Szaloma Asza 2/2.
Bezpieczna transakcja za pośrednictwem FREEDOM NIERUCHOMOŚCI
Siedlce:
- darmowa pomoc przy uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu
hipotecznego na rynku,
- preferencyjne warunki opłat i terminy u Notariusza,
- pełne bezpieczeństwo kupna i sprzedaży na podstawie polisy OC
PZU,
- kompleksowe wsparcie agenta podczas całego procesu transakcji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są
przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą
podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi